Maseczka potrafi znacznie więcej niż krem

Odmłodzić chciałby się każdy, jednakże nie zawsze jest to takie proste. Albowiem chociaż chęci możemy i mamy ogromne to jednak nie zawsze jest czas i pieniądze aby skorzystać z oferty ośrodków odnowy biologicznej. Bardzo często więc próbujemy zaaranżować sobie takie SPA w domu ale to już nie jest to samo, albowiem w takim punkcie pracują wykwalifikowani specjaliści, między innymi kosmetyczki we Wrocławiu (swiaturody.com/wroclaw,kosmetyczka,9.html). Zatem warto byłoby poświęcić trochę czasu aby rozejrzeć się jakie oferty zabiegów zaoferują nam gabinety w naszym mieście.

Oczywiście pewien luksus możemy sobie zapewnić we własnym zakresie czyniąc z własnej łazienki domowe SPA. Wystarczy odrobina ziół lub jakiś olej aromatyczny aby oddać się przyjemności we własnej wannie. Jeśli natomiast chcemy skórę odżywić i zregenerować możemy do wody wlać mleko z dodatkiem miodu.

Salon kosmetyczny może jednak zaproponować znacznie bardziej profesjonalną obsługę dzięki temu, że ma w swojej ofercie szeroką gamę wyboru maseczek do twarzy. Co prawda nakładane są bez użycia specjalistycznego sprzętu więc moglibyśmy pomyśleć, że możemy to zrobić w swoim domu. Niemniej jednak aby kuracja ta przyniosła pożądane efekty, powinna być poprzedzona przygotowaniem cery poprzez peeling mechaniczny. Może to być na przykład zabieg pod nazwą oxybrazja, który łagodnie i skutecznie złuszcza martwy naskórek. Sól fizjologiczna i powietrze to materiał wykorzystywany w tym procesie, jest więc substancją neutralną dla naszego organizmu i nie wywołuje alergii. Po zakończeniu złuszczania kosmetyczka z Wrocławia rozpocznie nakładanie maseczki, zwykle jest to preparat nawilżający, który może zawierać na przykład: algi morskie, naturalne witaminy, aloes lub kawior. Teraz pozostaje się nam jedynie zrelaksować przez 30 do 60 minut a maseczka swoje zrobi, gdyż dzięki wysokiej koncentracji aktywnych składników działa znacznie lepiej niż klasyczny krem. Tym bardziej, że kuracje te mają różnorodne zastosowanie, czyli: odmładzają, zwalczają niedoskonałości, głęboko nawilżają, regenerują i odżywiają oraz zapewniają ukojenie dla cery naczynkowej i podrażnionej. Zatem podsumowując kuracje z zastosowaniem maseczek sprawiają, że skóra staje się bardziej sprężysta i jędrna a zmarszczki się spłycają.

One thought on “Maseczka potrafi znacznie więcej niż krem

  1. na mnie najlepiej działają maseczki z dodatkiem alg morski, są fantastyczne, cera od razu lepiej wygląda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>