Mężczyzna u kosmetyczki – manicure

Od dawna już wiadomo, że wizyty w salonach kosmetycznych przestały być kojarzone jedynie z kobietami. Mimo że panie wciąż stanowią większość wśród klientów kosmetyczek, coraz częściej z ich usług korzystają też panowie. Mają oni bowiem coraz większą świadomość tego, co może im zaoferować kosmetyczka Kraków, w tym dużym mieście jest to coraz lepiej widoczne.

Dbałość o dłonie

Panowie zwykle decydują się na zabiegi kosmetyczne polegające na pielęgnacji i oczyszczaniu twarzy bądź na wykonywaniu manicure. Pracują oni bowiem w zawodach, gdzie estetyczny wygląd dłoni jest bardzo ważny i ma wpływ na relacje z klientami czy przełożonymi. Salon kosmetyczny może więc zaoferować panom np. manicure japoński. Zabieg ten silnie wzmacnia paznokcie, nadając im ładny perłowo-różowy kolor i chroniąc ich płytkę przed rozdwajaniem się.

Przebieg zabiegu

Manicure japoński polega na wcieraniu w płytkę paznokcia pasty i pyłku, które zawierają w swoim składzie witaminy A, E, B5, a także keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z rejonu Morza Japońskiego. Zabieg ten pozwala zwalczyć kruchość, łamliwość i rozdwajanie się płytki paznokciowej. W trakcie zabiegu usuwa się także skórki, poprawia ogólny kształt paznokci oraz nakłada się na całe dłonie balsam nawilżający. Paznokcie i skórki są także dodatkowo pokrywane specjalnym olejkiem. Panowie decydujący się na ten zabieg muszą się liczyć z koniecznością zarezerwowania na wizytę u kosmetyczki mniej więcej 60 minut.

Panowie powinni także pamiętać, że wykonywanie manicure nie jest oznaką zniewieściałości, ale dbałości o wygląd i świadomości tego, jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Ponadto zadbani mężczyźni mają większe powodzenie u kobiet, które oczekują czegoś więcej niż bycia tzw. macho.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>